Kombinuotieji pašarai ir konsultacijos pienininkystės ūkiams

Apie mus

Apie mūsų įmonę

Apie mus

UAB Raudoniai – mes suteikiame jums visapusiškus pieninių galvijų auginimo sprendimus. Tai mūsų pačių sukurti ir nuo veiklos pradžios įsteigtame ūkyje sėkmingai išbandyti kombinuotieji pašarai. Tai praktiškai patikrintos baltyminės žaliavos, priedai ir papildai, kurie padėjo ūkiui tapti pirmaujančiu Lietuvoje. Tai profesionaliai subalansuoti galvijų šėrimo racionai pagal individualiai sudarytus planus. Tai reali ūkio valdymo organizavimo ir jo tobulinimo patirtis. Šiandien norime pasidalinti šiomis žiniomis su jumis. Todėl su mūsų draugiškos ir kompetetingos komandos pagalba, savo pienininkystės ūkyje auginsite ir išlaikysite sveiką bandą, o be to – gausite maksimalų pieno primilžį.

  • uploads/images/Gallery/Apie-mus/RAU-18.jpg
  • uploads/images/Gallery/Apie-mus/RAU-34.jpg
  • uploads/images/Gallery/Apie-mus/RAU-17.jpg


Kaip Jūsų ūkiui kuriame vertę

Pirkdami mūsų sukurtus ir gaminamus produktus – gaunate garantiją, kad pasieksite teigiamų rezultatų ir pagerinsite finansinius ūkio rodiklius. Nes kartu su įsigytais pašarais gaunate nemokamas konsultacijas iš tų, kurie išmano galvijų šėrimo sritį iki smulkiausių detalių. Jūs gaunate savo individualiai situacijai sukurtus šėrimo racionus ir visapusišką pagalbą parenkant tinkamus produktus. Kitaip tariant, mes jums parduodame tiesiogiai efektyvų rezultatą – daug šilto dėmesio, sveika banda, gera reprodukcija, puikus pašarų įsisavinimas, augantis pieno primilžis ir konkurencinga gamybos savikaina.

Laiminga prieskrandžio mikroflora

Pastovi sudėtis

Pašarų įsisavinimas

Subalansuotas racionas

Sveika banda

Galingas vitaminų ir mineralų kiekis

Produktyvumas ir pieno sudėtis

Aukšta žaliavų pašarinė vertė
 Ko siekiame ateityje

Augame patys ir džiaugiamės, kad padedame auginti ekonominę naudą jums. Kuriame ir bandome naujų sudėčių produktus. Ieškome dar trumpesnių kokybiško aptarnavimo kelių, kad mūsų patirtis greičiau pasiektų jus ir būtume arčiau jūsų. Tobuliname atskirus pienininkystės ūkių organizacinius komponentus, kad greitu metu galėtume pašarų racionų programas, galvijų sveikatingumo priežiūrą ir ūkio valdymą sujungti į vientisą sistemą. Tikime, kad tai būtų svarus indėlis į visų Lietuvos pieno ūkių vystymą. Tik visi kartu galėsime pasiekti maksimalaus ūkių pelningumo.


Mūsų veiklos istorija

2019 metai

Įdiegta nauja granuliavimo linija.

2017 metai

Teikiame mobilaus malūno paslaugą.

2016 metai

Pradėjome antrąjį įmonės valdymo reorganizavimo etapą. Kombinuotųjų pašarų gamybinę-prekybinę veiklą atskyrėme nuo šeimos pieno ūkio veiklos.

2014 metai

Naudojant mūsų pašarus ir sprendimus, pasiekėme vidutinį pieno gamybos produktyvumą – 10 tonų iš karvės.

2012 metai

Išplėtėme žaliavų importą. Pradėjome atstovauti Nuscience, Danis ir kitus plačiai žinomus gamintojus.

2011 metai

Pradėjome prekybą kombinuotaisiais pašarais visoje Lietuvoje.

2010 metai

Pagaminome pirmuosius kombinuotus pašarus valdomam pieno ūkiui.

2007 metai

Vieni pirmųjų Lietuvoje ūkio valdymui įdiegėme šiuolaikinius vadybos standartus (lean elementai).

1991 metai

Įkūrėme šeimos pieno ūkį.